همراه با دستاوردصنعت در بیست و دومین نمایشگاه نفت تهران

0
199

اوایل آذرماه ،در آخرین نشست اوپک ؛ همه از یک موفقیت برای ایران سخن گفتند. برگ برنده ایران در بازی نفت در این نشست روشد و ایران نشان داد که توانسته در کوتاه مدت پس از توافق برجام ،تولید نفت خود را به سطحی هم طراز با تولید سالهای قبل از تحریم برساند .

عربستان ،بازیگر اصلی صحنه نفت در خاورمیانه  که از آغاز سال جاری میلادی، رهبری اوپک را عهد دار شده است، به نفع ایران از اضافه تولید خود چشم پوشید و قرار است جای پای ایران در میان اولی های این جمع دوباره محکم شود.

دولت روحانی و به تبع آن وزارت نفت به ریاست زنگنه نشان داد که  آنچه پیش از این می گفتند ،شعار و ادعا نبوده و آنها تا بازپس گیری جایگاه شایسته ایران در بازار انرژی با تمام توان ایستاده اند.

افزایش تولید و فروش نفت علاوه بر رونق اقتصاد ایران  به شرکتهای فعال در عرصه نفت و گاز نیز فرصت می دهد تا ضمن وصول مطالبات گذشته ،با خیالی راحت تر از گذشته ، چشم به پروژه های آینده داشته باشند. گو اینکه با بازگشت آهسته ایران به بازار بین المللی انرژی ، مدعیان و بازیگران بزرگ نیز چشمی به حضور در این کشور و بازار نفت و گاز آن دارند.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت تهران- 16 الی 19 اردیبهشت 96

نمایشگاه نفت تهران همیشه از اهمیت ویژه ای برای فعالین صنعت نفت برخوردار بوده و این اهمیت در چند سال اخیر ،هر سال  رو به فزونی است.

سال 96  ایران دیگر در انتهای جدول بازیگران انرژی قرار ندارد. این مهم به شرکتهای داخلی نیز قدرت بیشتری برای چانه زنی با همکاران بین المللی خود در عرصه های  بالا و پایین دستی نفت خواهد داد و بیگمان  راه را برای استفاده حداکثری از توان تولید و ساخت داخلی در صنعت نفت هموار و هموارتر خواهد کرد.

ویژه نامه دستاورد صنعت نفت

مجله دستاورد صنعت – آنچه شما در این سالها بدست آورده اید – با شما و در کنار شما به همگان نشان خواهد داد و در طی روزهای برگزاری نمایشگاه ، درکنار شرکتهای ایرانی و علاقمندان به حضور در بازار ایران خواهد بود.

ویژه نامه  نفت مجله دستاورد صنعت ، محملی است برای معرفی و بیان توانایی شرکتها و مدیران ایرانی

راههای تماس با ما

برای حضور در این شماره استثنایی همین امروز با ما تماس بگیرید

تماس با ما

 

بیشتر بدانید:

نمونه مجله ( ویژه نامه سال 95 – بیست و یکمین نمایشگاه نفت تهران)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید