مهمترین گردهمایی سالانه صنعتگران منطقه اوراسیا

0
100

مهم ترین گردهمایی صنعتی اوراسیا، مکانی است برای نمایش و عرضه تولیدات فلزی

نمایشگاه بین المللی صنعت و فلزکاری WIN Metal Working در تاریخ 21-24 بهمن ماه ساه جاری در مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول و با همکاری نمایشگاه های هانوفر در ترکیه برگزار خواهد شد. نمایشگاه متال وین اوراسیا در راستای گردهم آوردن صنعتگران تولید سازه های فلزی و جوشکاری منطقه اوراسیا برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه نوآوری های تولید و فرایند تولید ورق های فلزی، تکنولوژی های جوشکاری برای بازدیدکنندگان  به نمایش گذاشته خواهد شد

در این نمایشگاه ورق های فلزات ، محصول نهایی و محصول خام، شیوه های شکل دهی به فلزات، ورق های انعطاف پذیر فلزی، جوشکاری، سیم، لوله، ماشین آلات و ابزار، کنترل کیفیت، سیستم های CAD/CAM/CIM ، تعمیر و نگهداری ورق های فولادی به نمایش در می آید.

    

همکاری 3 نمایشگاه که به طور مستقیم امکان دسترسی به کل زنجیره تکنولوژی ورق های فلزی را فراهم می کند این بار زیر یک سقف امکان پذیر خواهد شد

 

 راهکارهای هوشمند برای پروسه تولید ورق در این برنامه گنجانده شده است

با حضور شرکت های پیشرو، روش های تولید و دیجیتال سازی در صنعت تولید ورق های فولادی به روش مدرن در کنار روش های سنتی ارائه خواهد شد. در نمایشگاه WIN EURASIA Metalworking آخرین دستاوردهای پروسه تولید منعکس خواهد شد. امروزه تغییرات بزرگی در پروسه تولید با تاثیر از تحولات تکنولوژیکی همچون بهره گیری اتوماسیون و استفاده از ماشین آلات نوین ایجاد شده است.

این تغییرات کلیه روند تولید و زنجیره ارزش از تامین کننده تا مشتری نهایی را در سیستم دیجیتال در هم ادغام می کند.

دهه جدیدی پیش رو داریم که صنعت 4.0  نامیده می شود در این تعریف سیستم های تولید کوچک، بخشی جدا ناپذیر از صنعت تولید می باشند. در این نمایشگاه می توانیم تاثیر این تغییرات را که راهکارهایی انعطاف پذیر و مناسب را ارائه می دهد در فلزات و پروسه تولید ورق های فلزی ببینیم.

WIN EURASIA Metalworking با ارائه آخرین راهکارهای تکنولوژیکی فرصت های خاصی را برای تولیدکنندگان که نمی خواهند از گردونه رقابت عقب بیافتند فراهم خواهد کرد. بازدیدکنندگان این نمایشگاه فرصت دارند تا با نوآوری های زنجیره تکنولوژیک ورق های فلزی آشنا شوند و به این راهکارها که مطمئنا برای آنها مفید است دست یابند.

فرآیند تولید خودرو مرحله به مرحله توضیح داده خواهد شد

شرکت های حاضر در نمایشگاه محصولات و خدمات خود را در صنایع مختلفی همچون آهن، فولاد، آلومینیوم و فلزات به نمایش خواهند گذاشت. همچنین بخش صنعت خودرو که برای اولین بار در این نمایشگاه اضافه شده است با هدف ایجاد ارتباط صنعت فلزات و پوشش دهی در تولید خودرو به نمایش در خواهد آمد. در این نمایشگاه تولید خودرو از مرحله خط تولید تا تولید نهایی به نمایش در خواهد آمد. این بخش در واقع پروسه تولید را مرحله به مرحله با به نمایش درآوردن مراحل برش، دسته بندی، شکل دهی، جوشکاری و تجهیزات اتصال، رنگ کاری و پوشش دهی و پروسه لجستیک و کنترل کیفی در بر خواهد گرفت.

 

امسال در نمایشگاه 2017 ثبت نام کنید

نمایشگاه WIN EURASIA Metalworking  با مشارکت هزاران بازدیدکننده داخلی و خارجی سالانه با هموار ساختن راه های ارتباط تجاری برای شرکت کنندگان حاضر در نمایشگاه و بازدیدکنندگان نمایشگاه ، به توسعه ساخت و تولید صنعتی کمک شایانی می کند. در حالی که نمایشگاه اکنون آماده می شود تا پذیرای شرکت های پیشتاز صنعتی باشد پیش بینی می شود که نسبت به سال گذشته با تاثیر از نمایشگاه دوسالانه جوشکاری اوراسیا30درصد رشد داشته باشد. در حالی که حاضران نمایشگاه 2016 جایگاه های خود را دریافت کرده اند، پیشنهاداتی برای نمایشگاه WIN EURASIA Metalworking 2017 برای برگزاری در آگوست نیز شده است. شرکت هایی که می خواهند در این رویداد در سال آینده شرکت کنند باید با تیم فروش با در نظر گرفتن محدودیت جایگاه های آماده فورا تماس بگیرند.

ثبت نام آنلاین

برای بازدیدکنندگان

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید