وندورلیست

4
543

لیست بلند شرکتهای فعال در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، برق و نیرو، مخابرات، صنایع معدنی و…

حضور در وندورلیست‌های متعدد کارفرمایان و پیمانکاران پروژه‌ها همواره یکی از مهمترین دغدغه‌های شرکت‌های سازنده تجهیزات و قطعات و ارائه‌دهندگان خدمات و شرکت‌های فعال در عرصه بازرگانی و تامین کالا بوده است.

در طی چند سال گذشته، با پیگیری‌های متعدد انجمن‌های صنعتی به ویژه ستـصا، استصنا، اپک و… تلاش بر این شد تا در حوزه صنایع نفت به عنوان مهم‌ترین صنعت کشور، لیست واحدی تهیه و از تعدد لیست‌ها در شرکت‌های زیر مجموعه این وزارت‌خانه جلوگیری شود. امری که تاکنون آن چنان که باید توفیقی نداشته است.

از سوی دیگر پیمانکاران پروژه‌ها، الزامی به رعایت لیست کارفرمایان ندارند و کوشش می‌کنند تا خود راسا نسبت به تهیه لیست و استفاده از آن در پروژه‌های در دست اجرای خود اقدام کنند.

همه این‌ها در حالی است که هر روز بر تعداد شرکت‌ها و گستره فعالیت آن‌ها در بخش‌های مختلف افزوده می‌شود و جمع‌آوری اطلاعات آ‌ن‌ها برای کارفرمایان و پیمانکاران کار بسیار سخت و وقت‌گیری است.

این مجموعه بیش از 10 سال تلاش کرده است تا با تهیه لیست شرکت‌های فعال در همه زمینه‌ها و معرفی آن‌ها به واحدهای بازرگانی، تدارکات و منابع یابی (sourcing)، راه ورود آنها را به لیست خرید و تامین کالا و خدمات شرکت‌های بزرگ  فراهم آورد.

این مجموعه با عنوان “وندورلیست”، هم اکنون مشتمل بر 300 شرکت بزرگ در حوزه ساخت پیمانکاری، خدمات مهندسی، تدارکات و خدمات عمومی است.

این در حالی است که براساس آمار، تنها در حوزه‌های نفت و نیرو بیش از 10 هزار واحد صنعتی و خدماتی در کشور فعالیت دارند. حال اگر شرکت‌هایی را که در صنایع دیگر از جمله معادن، مخابرات و صنایع دریایی، واحدها و شرکت‌های خدماتی از جمله خدمات کامپیوتری، IT و … را به این لیست اضافه کنیم، لیست بلندی از شرکت‌های آماده به کار را خواهیم داشت که بسیاری از آن‌ها در هیچ یک از وندورلیست‌ها جایی ندارند.

وندورلیست – لیست منتخب شرکتهای توانمند صنعتی 

لازم به یادآوری است،مجموعه “وندورلیست” مستقل از هر ارگان و سازمانی و تنها با حمایت شرکتها و واحدهای تولیدی، سازنده و… هر ماه با آخرین تغییرات و با تیراژی مناسب چاپ و در گستره وسیع اعم از شرکتهای پیمانکاری، سازندگان، شرکتهای خدماتی و مشاوران و سازمانها و ارگانهای دولتی توزیع خواهد شد.

برای تاثیرگذاری در این حوزه و حضور مؤثر در عرصه تولید و مصرف، از شما مدیر محترم تقاضا می‌شود با حضور در “وندورلیست”، ما را در ارائه هرچه بهتر آن یاری فرمائید.

4 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید